Juventus planifikon të dyfishojë Mbappe me Ronaldon

19.11.2018

Juventusi po planifikon së bashku të nënshkruajë me Kylian Mbappe dhe ta bashkojë atë me Cristiano Ronaldon. Fituesi i Kupës së Botës është aktualisht është në Paris Saint-Germain, por një ofertë e madhe parash mund ta joshë larg nga atdheu i tij. Sundimtarët e Serie A Juventus besojnë se mund të lirojnë fonde duke shkarkuar Paulo […]

Juventus planifikon të dyfishojë Mbappe me Ronaldon Foto: Ilustrim

Juventusi po planifikon së bashku të nënshkruajë me Kylian Mbappe dhe ta bashkojë atë me Cristiano Ronaldon.

Fituesi i Kupës së Botës është aktualisht është në Paris Saint-Germain, por një ofertë e madhe parash mund ta joshë larg nga atdheu i tij.

Sundimtarët e Serie A Juventus besojnë se mund të lirojnë fonde duke shkarkuar Paulo Dybala dhe Mario Mandzukic, duke i lejuar ata të mbërrijnë Mbappe dhe Yllin e Real Madridit, Marco Asensio.