Bizneset Vende Pune Ofertat

Juventus dëshiron ta kthejë Pogba-n në Itali

Juventus dëshiron ta kthejë Pogba-n në Itali

05.12.2018 Sport

Juventusi vazhdon të mbajë thashethemet lidhur me një kthim të mundshëm në klub për mesfushorin e Manchester United Paul Pogba, ndërsa drejtori sportiv Fabio Paratici pranon të jetë “i adhuruar” nga francezi.

Marrëveshja e mori Pogban përsëri në Angli për një magji të dytë në Old Trafford, por fituesi i Kupës së Botës nuk ka gëzuar kohën më të lehtë në Premier Ligë dhe konsiderohet të jetë duke menduar për një tjetër rikthim të hapave të tij.

Juventusi ka shprehur interes për ri-nënshkrimin e 25-vjeçarit, por i ka bërë pak për të frenuar spekulimet ose duke siguruar që dera në stadiumin Allianz mbetet e hapur për Pogba-n.

Është pyetur Paratici në Sky Sport Italia se: “A ekziston një rikthim i Paul Pogba në Juventus?”. Ai është përgjigjur “Ai është një lojtar i madh që kemi pasur më parë dhe që na pëlqen, por tani ai luan për Manchester United “.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë