Bizneset Vende Pune Ofertat

Jetlir Berisha jep dorëheqje nga FC Ballkani

Jetlir Berisha jep dorëheqje nga FC Ballkani

16.01.2019 Sport

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Ylli i klubit të qytetit të Suharekës, Jetlir Berisha për 12 vite me radhë që luajti në klubin FC Ballkani, erdh momenti që ai me vetëdëshirë të jepë dorëheqje nga klubi, për arsye që ato lavdata, po i gëzon dikush tjetër.

Jetlir Berisha, këtë njoftim për dorëheqje me vetëdëshirë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarin e tij në Facebook, ku tha se vendimin për dorëheqje e mora me vetëdëshirë, dhe për disa arsye të tjera që nuk i bëri publike për tifozët.

Berisha, falenderoi për përkrahje të gjithë ish-trajnerët e klubit, po ashtu falenderoi edhe lojtarët e FC Ballkanit.

Kurse Jetlir Berisha, tha se “Asnjëherë nuk do ta harrojë klubin e zemrës
gjithmonë do ti përgjigjem edhe në kohrat më të vështira”.

Po ashtu FC Ballkanit i uroi edhe shumë suksese ne Superligë si dhe t’i realizohen të gjitha qëllimet e tyre. 

Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë