Izolohet Ederson, dyshohet se është prekur me COVID-19

Edersoni thuhet se është në dyshim për ndeshjen ndaj Chelseas dhe Man. Unitedit për vitin 2021.

Portieri i Manchester Cityt po izolohet, pasi dyshohet se mund të jetë i prekur me Covid-19, shkruan IndeksOnline

Pra, skuadra e Pep Guardiolës e shtyu ndeshjen e fundit ndaj Evertonit, kjo pasi në klubin e tyre dyshohej pë rritje të numrit të rasteve të infektuar me Covid-19.

Braziliani ka firkë se mund ta infektojë familjen e tij dhe po qëndron larg i izoluar.

RAPORTO