Ismet Munishi kujton ditën kur Ballkani shpartalloi Dritën

Ballkani-Drita ishte një prej ndeshjeve më të mira të futbollit kosovar në vitet e fundit.

Me një paraqitje të jashtëzakonshme, ekipi i Ismet Munishit kishte demoluar gjilanasit në Suharekë duke i mundur 2:0, përcjellë Gazeta Olle.

E disa foto nga kjo ndeshje i ka ri-shpërndarë trajneri Munishi.

“Ju pershendes me keto perqafime. Ti kurr nuk do te ecesh vetëm FcB”, ka shkruar Munishi.

Golat në atë ndeshje për Ballkanin i kishin realizuar Blendi Baftiu dhe Edvin Kuc.

Ndryshe, Ballkani kryeson renditjen elitare, e ndjekur nga Drita që është e dyta.

RAPORTO