Bizneset Vende Pune Ofertat

Icardi: Nuk është koha për t’u bashkuar me Madridin

Icardi: Nuk është koha për t’u bashkuar me Madridin

01.12.2018 Sport

Gjigandët spanjollë kanë qenë shumë të lidhur me një ofertë për sulmuesin e Interit, por ai nuk ka ndërmend të largohet nga klubi i Serie A.

Mauro Icardi thotë se nuk është koha e duhur për të konsideruar një transferim te Real Madrid pasi ai është i vendosur për të fituar një trofe me Interin.

Sulmuesi i Argjentinës ka qenë shpesh i lidhur me një lëvizje në Santiago Bernabeu dhe raportet e fundit kanë sugjeruar se Madridi do të përpiqet ta nënshkruajë atë kur hapet afati e transferimit në janar.

Icardi, megjithatë, këmbëngul se nuk po mendon për të lënë San Siro.

“Unë nuk mendoj se kjo është koha e duhur, duke pasur parasysh rezultatet,” tha ai për Corriere dello Sport kur u pyet për interesin e Madridit. “Dhe unë jam mirë këtu ku jam”.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë