Icardi mund të transferohet në Man UTD në këtë verë

31.12.2018

Mungesa e interesit nga Real Madrid për Mauro Icardi duke shpresuar që të bëjë transferin tek Manchester United këtë verë, sipas Don Balon. Interi dëshiron të jetë në gjendje të garojë në të gjitha frontet dhe nuk e sheh këtë mundësi me skuadrën e Serie A. Destinacioni i tij ideal ishte Spanja, me Los Blancos, […]

Icardi mund të transferohet në Man UTD në këtë verë Foto: Ilustrim

Mungesa e interesit nga Real Madrid për Mauro Icardi duke shpresuar që të bëjë transferin tek Manchester United këtë verë, sipas Don Balon.

Interi dëshiron të jetë në gjendje të garojë në të gjitha frontet dhe nuk e sheh këtë mundësi me skuadrën e Serie A.

Destinacioni i tij ideal ishte Spanja, me Los Blancos, por klubi ka treguar pak interes dhe tani shpreson të fitojë një lëvizje në Old Trafford në verë.