Ibrahimovic: Unë jam një Superman nga Planeti Zlatan!

22.11.2018

Një burrë i cili i ka dhuruar spektakël Barcelona, ​​Manchester United, PSG dhe Juventus pranon se ai gjithmonë ka bërë gjëra në mënyrën e vet. Perspektiva unike e Zlatan Ibrahimoviç për jetën ka parë projektligjin suedez si “Superman”, me një talent tregtar që pretendon të vijë “nga planeti im – Planeti Zlatan”. Një burrë që […]

Ibrahimovic: Unë jam një Superman nga Planeti Zlatan! Foto: Ilustrim

Një burrë i cili i ka dhuruar spektakël Barcelona, ​​Manchester United, PSG dhe Juventus pranon se ai gjithmonë ka bërë gjëra në mënyrën e vet.

Perspektiva unike e Zlatan Ibrahimoviç për jetën ka parë projektligjin suedez si “Superman”, me një talent tregtar që pretendon të vijë “nga planeti im – Planeti Zlatan”.

Një burrë që aktualisht është në ligen e MLS-së, LA Galaxy nuk është shmangur kurrë nga gjenerimi i titujve dhe duke e bërë veten në qendër të vëmendjes.

Një karrierë e jashtëzakonshme e ka marrë atë nga Malmo në Los Anxhelos nëpërmjet Ajaxit, Juventusit, Interit, Barcelonës, AC Milan, Paris Saint-Germain dhe Manchester United.

“Unë kam ardhur nga planeti im, me diçka që askush nuk e ka parë”, tha Ibrahimovic.