Ibrahimovic: Unë jam një Superman nga Planeti Zlatan!

  • 22.11.2018
Ibrahimovic: Unë jam një Superman nga Planeti Zlatan!

Një burrë i cili i ka dhuruar spektakël Barcelona, ​​Manchester United, PSG dhe Juventus pranon se ai gjithmonë ka bërë gjëra në mënyrën e vet.

Perspektiva unike e Zlatan Ibrahimoviç për jetën ka parë projektligjin suedez si “Superman”, me një talent tregtar që pretendon të vijë “nga planeti im – Planeti Zlatan”.


Një burrë që aktualisht është në ligen e MLS-së, LA Galaxy nuk është shmangur kurrë nga gjenerimi i titujve dhe duke e bërë veten në qendër të vëmendjes.

Një karrierë e jashtëzakonshme e ka marrë atë nga Malmo në Los Anxhelos nëpërmjet Ajaxit, Juventusit, Interit, Barcelonës, AC Milan, Paris Saint-Germain dhe Manchester United.

“Unë kam ardhur nga planeti im, me diçka që askush nuk e ka parë”, tha Ibrahimovic.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë