Higuain vazhdon ta refuzojë klubin romak

Higuain vazhdon ta refuzojë klubin romak
Çlirim Gashi

06.08.2019 / Sport

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain nuk po pranon që të luaj për Romën.

“Zonja e Vjetër” është duke u munduar ta shesë argjentinasin, pasi janë të interesuar për të transferuar në ekip sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku.

Higuain po kërkon që qëndroi në Torino dhe të luftoi për një vend në ekipin startues.

RAPORTO