Bizneset Vende Pune Ofertat

Higuain fluturon në Londër për të përfunduar veprimet me Chelsean

Higuain fluturon në Londër për të përfunduar veprimet me Chelsean

23.01.2019 Sport

Gonzalo Higuain ka udhëtuar në Londër para transferimit të tij të propozuar nga Chelsea.

Sulmuesi aktualisht është në huazim nga Juventusi në Milan, por tani do të bashkohet me Blues në një marrëveshje gjashtëmujore me një opsion për të blerë 32.5 milionë funte / 37.3 milion euro.

Maurizio Sarri shpreson të arrijë marrëveshjen e bërë në kohë për yllin argjentinas, që të luajë kundër Tottenhamit në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës Carabao, pasi ata fituan 1-0 nga takimi i parë.

Një marrëveshje ka rënë dakord midis Blues dhe Juventusit për më shumë se një javë, me anën e Maurizio Sarrit duke marrë përsipër marrëveshjen e huasë që kishte qenë në vend me AC Milan.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë