Herrera bie dakord me PSG-në para përfundimit të kontratës

Mesfushori i Manchester Unitedi-t, Ander Herrera, mund të largohet në këtë verë.

Ander Herrera është vendosur të bashkohet me Paris Saint-Germain falas në fund të sezonit.

Bisedimet e mesfushorit me Manchester United janë prishur dhe spanjolli njoftohet se ka rënë dakord për një marrëveshje para kontratës me gjigandët e Ligue 1.

PSG ka qenë e dëshpëruar për mesfushën e saj, pasi që Adrien Rabiot u ngrit ndërsa ai e përfundoi kontratën e tij.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.