Bizneset Vende Pune Ofertat

Hazard paralajmëron rivalët: Chelsea është kthyer

Hazard paralajmëron rivalët: Chelsea është kthyer

17.12.2018 Sport

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Ylli belg ishte kthyer në mesin e golës ndaj Brighton, me përpjekjet e tij për të ndihmuar Blues në mbrojtjen e titullit të Premier League.

Eden Hazard ka paralajmëruar rivalët e Premierligës së Chelsea është “kthyer” pasi ka rizbuluar atletet e tij të shtënat në një fitore 2-1 ndaj Brighton.

Pasi, Blues kanë pësuar një humbje në Wolves në fillim të dhjetorit, pala e Maurizio Sarrit është kthyer në stilin e saj.

Ata mposhtën në fillim të sezonit Manchester Cityn gjatë një shfaqje të paharrueshme në Stamford Bridge, përpara se të grumbullonin tre pikë më të çmuara në stadiumin Amex.

Hazard tha “Gjëja më e rëndësishme është të fitojmë ndeshjet, dhe ne fituam. Kam shënuar dhe jam i lumtur, jam duke shijuar futbollin tim për momentin dhe prandaj jam në fushë”.

“Unë gjithmonë luaj me aftësinë dhe cilësinë e njëjtë. Ndjenja është gjithmonë e njëjtë si një sulmues të bëj më të mirën dhe të gëzoj skuadrën time”.

BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë