Bizneset Vende Pune Ofertat

Hazard: Higuain është i jashtëzakonshëm, Chelsea mund të mposhtë këdo

Hazard: Higuain është i jashtëzakonshëm, Chelsea mund të mposhtë këdo

03.02.2019 Sport

Sulmuesi argjentinas u bashkua muajin e kaluar me huazim nga Juventusi, duke zëvendësuar Alvaro Morata i cili u bashkua me Atleticon deri në fund të sezonit.

Eden Hazard beson se tifozët e Chelseat duhet të presin shumë më tepër gola nga rekrutuesi i ri Gonzalo Higuain dhe mendon se ai dhe shokët e tij mund të mposhtin këdo.

Sulmuesi shënoi golë për herë të parë që nga bashkimi me Blues në fitoren e tyre 5-0 kundër Huddersfield Town të shtunën.

Higuain hapi rezultatin në Stamford Bridge me një rezultat të shkëlqyeshëm për herë të parë në minutën e 16-të.

Nuk ishte befasi për Hazardin, i cili e ka parë vetë atë ish-yllin e skuadrës italiane, Napoli, në trajnim, dhe ai beson se Chelsea ka shtuar një finalist të cilësisë së lartë në radhët e tyre.

“Ai është një sulmues i madh,” i tha Hazard Chelsea TV.

“Ai është pak më pak një njeri i synuar se sa Olivier Giroud, por mund të mbajë topin, ai mund të luajë një prekje dhe ai është inteligjent”, tha ai.

“Në fushë ai është i pabesueshëm, ai do të shënojë më shumë gola”.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
FURRA PIZZERIA KOSOVARJA2 Gastronomi Rr.Xhavit Syla Suharek,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë