Hazard dhe Carvajal e ‘falin’ Sevillan, rezultati dhe statistikat

22.09.2019

Ka përfunduar 0-0 pjesa e parë mes Sevillas dhe Real Madridit që po zhvillohet në “Sanchez Pizjuan”. Rastet më të mira i kishte Real Madridi, përmes Eden Hazard dhe Dani Carvajal, por që të dy dështuan të vetëm përball portierit, Tomas Vaclik. Reali bëri tri goditje në drejtim të portës, Sevilla asnjë gjatë 45 minutave […]

Hazard dhe Carvajal e ‘falin’ Sevillan, rezultati dhe statistikat Foto: Ilustrim

Ka përfunduar 0-0 pjesa e parë mes Sevillas dhe Real Madridit që po zhvillohet në “Sanchez Pizjuan”.

Rastet më të mira i kishte Real Madridi, përmes Eden Hazard dhe Dani Carvajal, por që të dy dështuan të vetëm përball portierit, Tomas Vaclik.

Reali bëri tri goditje në drejtim të portës, Sevilla asnjë gjatë 45 minutave të pjesës së parë./arbresh.info/