Goool, Embolo e kalon në epërsi Zvicrën ndaj Uellsit

Goool, Embolo e kalon në epërsi Zvicrën ndaj Uellsit
Çlirim Gashi

12.06.2021 / Sport

Është duke u zhvilluar ndeshja në mes të Uellsit dhe Zvicrës.

Ku këto dy përfaqësuese ndodhen në grupin A së bashku me Turqinë e Italinë.

Me fillim të pjesës së dytë në minutën e ’49 Embolo e ka kaluar Zvicrën në epërsi duke shënuar gol nga një konier.

Korner të cilën e ekzekutoi Xherdan Shaqiri./SuharekaOnline/

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit