GOOOAL! Daku bombardon portën e Gjilanit

GOOOAL! Daku bombardon portën e Gjilanit
Herolind Bytyçi

22.07.2020 / Sport

Në kuadër të Superligës së Kosovës është duke u zhvilluar ndeshja Gjilani – Ballkani.

Pas dy rasteve të mira ekipi nga Suhareka në minutën e 73 ka shënuar golin e parë dhe ka barazuar me Gjilanin.

73′ – Një manovrim i mirë ka bërë që Mirlind Daku të shënojë golin e parë për Ballkanin në këtë ndeshje.

RAPORTO