Futbollisti i Ballkanit përfundon me sukses operimin e ligamentit

  • 26.10.2022
Futbollisti i Ballkanit përfundon me sukses operimin e ligamentit

Skuadra FC Ballkani ka njoftuar se futbollisti Edi Maksutaj e ka përfunduar me sukses operimin e ligamentit.

Maksutaj ishte lënduar në stërvitje dhe pas ekzaminimit mjekësor doli se e kishte këputur ligamentin.

“Lojtari ynë u lëndua në stërvitje dhe pas ekzaminimit mjekësor doli se e kishte këputur ligamentin në të cilin u nevojit edhe intervenimi”.


“Ai iu nënshtrua operacionit sot të cilin e përfundoi me sukses, klubi ynë i dëshiron shërim dhe rikthim sa më të shpejtë në mesin tonë”, thuhet në njoftimin e klubit.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë