Futbollisti i Ballkanit ftohet nga Bernard Challandes për ndeshjen ndaj Moldavisë

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, pas Mirlind Dakut, e ka ftuar edhe një tjetër futbollistët të Superligës së Kosovës në Kombëtare.

Futbollisti i Ballkanit, Armend Thaçi, është ftuar nga Përfaqësuesja e Kosovës për ndeshjen me Moldavinë në Ligën e Kombeve.

Kosova nesër do të luajë kundër Moldavisë në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kombëve.

Ndeshja do të zhvillohet në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.