[FOTO] Fanella e re e Juventus merr formë, kështu do duket sezonin e ardhshëm

Shumë klube kanë prezantuar fanellat që do të mbajnë veshur për sezonin e ardhshëm, ndërsa për disa klube kanë dalë hipoteza se si mund të duket, si për shembull Juventusi.

“Nikita_23k” ka bërë publike se si pritet të jetë fanella e sezonit të ri për bardhezinjtë, duke u bazuar në disa sajte të specializuara mbi këtë punë.

Ndryshimet janë disa, edhe te pjesa përpara edhe te pjesa e pasme. Sa i përket ngjyrave, dominante janë si gjithnjë e bardha dhe e zeza.

RAPORTO