Formacioni zyrtar i FC Ballkanit për ndeshjen ndaj KF Arbërisë

11.03.2021

Java e 24-të në Superligën e Kosovës në futboll vazhdon ditën e sotme me dy ndeshje në program. Ballkani do të udhëtojë për në Podujevë për përballje ndaj KF Arbërisë. Dueli tjetër i ditës së sotme zhvillohet mes Dritës dhe Gjilanit, ndryshe njihet si derbi i qytetit. Dy përballjet në fjalë zhvillohen nga ora 13:00. […]

Formacioni zyrtar i FC Ballkanit për ndeshjen ndaj KF Arbërisë Foto: Ilustrim

Java e 24-të në Superligën e Kosovës në futboll vazhdon ditën e sotme me dy ndeshje në program.

Ballkani do të udhëtojë për në Podujevë për përballje ndaj KF Arbërisë.

Dueli tjetër i ditës së sotme zhvillohet mes Dritës dhe Gjilanit, ndryshe njihet si derbi i qytetit.

Dy përballjet në fjalë zhvillohen nga ora 13:00.

13:00 Arbëria – Ballkani

Ballkani: Haxhihamza, Thaqi, Hoxha, Gripshi, Korenica, Shala, Sinani, Daku, Kuc, Prekazi, Baftiu.

Rezervistët: Ljuljanovic, Krasniqi, Potoku, Zeka, Jashanica, Bytyqi, Maksutaj.