Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Suedisë

Foto: Ilustrim

Sot me fillim nga ora 15:45 me kohën tonë lokale do të luhet miqësorja mes Kosovës dhe Suedisë në Katar.

Trajneri Bernard Challandes ka ftuar një ekip me bazë Superligën e Kosovës, shkruan Indeksonline.

Tekniku zviceran do t’i aktivizojë të gjithë lojtarët që ka në dispozicion gjatë kësaj ndeshje, ndërsa ky do të jetë formacioni i mundshëm.

Bekaj; Thaçi, Bekteshi, Aliti, Kastrati; Rashkaj, Shala; Ibrahimaj, Bytyqi, Rashani; Kastrati. /Indeksonline/

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.