Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Suedisë

Sot me fillim nga ora 15:45 me kohën tonë lokale do të luhet miqësorja mes Kosovës dhe Suedisë në Katar.

Trajneri Bernard Challandes ka ftuar një ekip me bazë Superligën e Kosovës, shkruan Indeksonline.

Tekniku zviceran do t’i aktivizojë të gjithë lojtarët që ka në dispozicion gjatë kësaj ndeshje, ndërsa ky do të jetë formacioni i mundshëm.

Bekaj; Thaçi, Bekteshi, Aliti, Kastrati; Rashkaj, Shala; Ibrahimaj, Bytyqi, Rashani; Kastrati. /Indeksonline/

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.