Finalja e Superkupës së Italisë, Juventus-Lazio formacionet zyrtare

Juventusi dhe Lazio do të luajnë për titullin e Superkupës së Italisë.

Ndeshja do të zhvillohet në Arabinë Saudite dhe fillon në ora 17:45.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon, De Sciglio, Bonucci, Demiral, Alex Sandro, Pijanic, Matuidi, Bentacur, Ronaldo Dybala, Higuain.

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Lulic; Correa, Immobile.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.