“FINAL 8” zhvillohet në Suharekë, madje me tifozë!

“FINAL 8” zhvillohet në Suharekë, madje me tifozë!
Çlirim Gashi

23.01.2021 / Sport

Përkundër se edhe më tutje nuk ka asgjë zyrtare, lajmet që po qarkullojnë në media dhe në qytetin e Suharekës, “FINAL 8” do të zhvillohet në palestrën “13 Qershori”.

Madje, sipas asaj që shkruan faqja e tifozëve portokalli, ky kompeticion do të luhet me praninë e shikuesve.

Në fakt, skuadër organizatore për këtë edicion ishte vendosur Rahoveci, por që në fund, “Vreshtarët” u tërhoqën, për shkak se sipas tyre FBK-ja po has në vesh të shurdhër ndaj ankesave për gjyqtarët.

Më poshtë edhe postimi i plotë i “Xhebrailave”:

LEXO EDHE:  Fluksi i madh i automjeteve, Policia në Suharekë e Prizren me plan operativ "Alkooli"

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit