FIFA Online vendos Arjanet Muriqin në mesin e 20 portierëve më të mirë

  • 26.12.2018
FIFA Online vendos Arjanet Muriqin në mesin e 20 portierëve më të mirë

Sipas disa njoftimeve, FIFA Online ka vendosur portierët më të mirë të këtij sezoni, portieri i Italisë dhe AC Milanit, Gianluigi Donnarumma nga FIFA Online konsiderohet si portieri më i mirë, një pozitë që ai e ka prej vitit 2017, por në vitin 2017 kishte qenë i dyti.

Duke u bazuar, në njoftimin e FIFA Online në mesin e 20 portierëve më të mirë, ndodhet edhe portieri i Kombëtares së Kosovës dhe Manchester Cityt, Arjanet Muriç.


Donnaruma ka çmimin më të lartë në FIFA 19, derisa sipas lojës ka vlerësimin 90 apo 9.0. Në këtë vlerësim të FIFA 19, kosovari vlerësohet me notën 80 apo 8.0 dhe është njëri prej portierëve më të rinj nga 20 të tjerët.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë