Feyenoord rivali i dytë i Dritës në UEFA Conference League

Feyenoord rivali i dytë i Dritës në UEFA Conference League
Çlirim Gashi

16.06.2021 / Sport

Është hedhur shorti në zyrat e UEFA-s për raundin e dytë të Conference League.

Në raundin e parë Drita do të ballafaqohet me Deçiçin e Tuzit, në kuadër të këtij kompeticioni.

Ndërsa nëse Drita e Gjilanit arrn të fitojë ndeshjen ndaj Deçiçit, në raundin e dytë do të luaj kundër Feyenoordit të Holandës.

Ndryshe ndeshjet e rundit të parë do të zhvillohen me datë 8 dhe 15 korrik.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit