Festë te FC Drita para përballjes më të vështirë me FC Ballkanin

Atmosferë fantastike në kampin ‘bardhekaltër’ në prag të përballjes së njërës prej ndeshjeve më të vështira të këtij edicioni përballë Ballkanit.

Futbollistët dhe stafi i FC Dritës, e kanë surprizuar drejtorin e përgjithshëm të këtij klubi, Feti Murseli, i cili këtë të martë më 3 mars feston datën e tij të lindjes.

Madje, disa nga futbollistët nuk kanë hezituar ta quajnë Murselin si Florentino Perez i klubit, raporton GazetaSheshi

Kujtojmë që përballja ndërmjet Ballkanit dhe Dritës do të zhvillohet të mërkurën me fillim nga ora 13:00.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.