FC Ballkani sot zhvillon miqësoren e radhës në Turqi, nesër rikthehet në Suharekë

FC Ballkani sot zhvillon miqësoren e radhës në Turqi, nesër rikthehet në Suharekë

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani është duke vijuar seancat stërvitore në kuadër të fazës përgatitore për edicionin e ri.

Skuadra ka kryer ditën e sotme seancën e fundit stërvitore në tokën turke. Faza përgatitore e përgatitur nga klubi, ka shkuar në mënyrën më të mirë për ekipin suharekas që përveç stërvitjes intensive, ka provuar forcën edhe në ndeshje miqësore.

Pasditen e sotme, Ballkani do të luajë një tjetër ndeshje miqësore ku përballë do të jetë ekipi i Kırşehirspor. Ky është edhe testi i fundit miqësor në Kayseri teksa nesër ekipi do të rikthehet në Suharekë dhe do të vijojë me përgatitjet.


Ballkani ka falënderuar të gjithë stafin e hotelit dhe organizativ për mikpritjen që i kanë bërë klubit në Kayseri.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë