FC Ballkani shton në ekip një lojtar të ri!

  • 20.01.2023
FC Ballkani shton në ekip një lojtar të ri!

FC Ballkani ka njoftuar se ka futbollisti Lorenc Trashi zyrtarisht është pjesë e ekipit.

FC Ballkani përmes një postimi në facebook ka njoftua se futbollisti Lorenc Trashi ka firmosur kontratë për dy vite e gjysmë me ekipin suharekas, raporton SuharekaOnline.

Trashi ka qenë pjesë e ekipeve si KS Lushnja, FK Partizani dhe së fundmi ka qenë pjesë e klubit Qadisa SC (Kuwait).


Poashtu ai ka qenë edhe pjesë e Kombëtarës së Shqipërisë.

Njoftimi i plotë:

𝗪𝗘𝗟𝗖𝗢𝗠𝗘 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗡𝗖 𝗧𝗥𝗔𝗦𝗛𝗜!!
Ju njoftojmë se 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗡𝗖 𝗧𝗥𝗔𝗦𝗛𝗜 është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë!
𝗧𝗿𝗮𝘀𝗵𝗶 ka firmosur me klubin tonë për 𝟮𝘃𝗶𝘁𝗲 e gjysmë, duke u bërë në këtë mënyrë futbollisti më i ri i skuadrës sonë.
𝗧𝗿𝗮𝘀𝗵𝗶 ka qenë pjesë e ekipeve si 𝗞𝗦 𝗟𝘂𝘀𝗵𝗻𝗷𝗮 , 𝗙𝗞 𝗣𝗮𝗿𝘁𝗶𝘇𝗮𝗻𝗶 dhe së fundmi ishte pjesë e klubit 𝗤𝗮𝗱𝘀𝗶𝗮 𝗦𝗖(Kuwait).
🇦🇱Vlen të ceket se 𝗟𝗼𝗿𝗲𝗻𝗰 𝗧𝗿𝗮𝘀𝗵𝗶 ishte edhe pjesë e Kombëtarës së Shqipërisë!!
Klubi i Ballkanit i uron mirëseardhje dhe shumë suksese me fanellën e klubit tonë

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë