FC Ballkani konfirmon largimin e dy lojtarëve nga ekipi

  • 20.01.2023
FC Ballkani konfirmon largimin e dy lojtarëve nga ekipi

FC Ballkani ka njoftuar për largimin e dy lojtarëve të tij nga ky ekip.

Ekipi i futbollit, FC Ballkani përmes një njoftimi në faqen zyrtare në facebook ka njoftuar se ka larguar dy lojtar nga ekipi, raporton SuharekaOnline.

Në bazë njoftimit të FC Ballkanit, 𝗗𝗲𝗷𝗮𝗻 𝗭𝗮𝗿𝘂𝗯𝗶𝗰𝗮 dhe 𝗟𝘂𝗰𝗮𝘀 𝗖𝗮𝗿𝗱𝗼𝘀𝗼 nuk do të jenë më pjesë e ekipit FC Ballkani.


Njoftimi i plotë:

𝐅𝐚𝐥𝐞𝐦𝐢𝐧𝐝𝐞𝐫𝐢𝐭 𝗗𝗘𝗝𝗔𝗡 𝗭𝗔𝗥𝗨𝗕𝗜𝗖𝗔 𝗱𝗵𝗲 𝗟𝗨𝗖𝗔𝗦 𝗖𝗔𝗥𝗗𝗢𝗦𝗢!

𝗙𝗖 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗞𝗔𝗡𝗜 ju njofton se 𝗗𝗲𝗷𝗮𝗻 𝗭𝗮𝗿𝘂𝗯𝗶𝗰𝗮 dhe 𝗟𝘂𝗰𝗮𝘀 𝗖𝗮𝗿𝗱𝗼𝘀𝗼 nuk do të jenë më pjesë e klubit tonë.

Klubi i falënderon për kontributin duke ju dëshiruar suksese në vazhdim te karrierës!!

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë