FC Ballkani kompleton stafin teknik, këta janë pjesëtarët që trajneri Ilir Daja do t’i ketë në krah

Klubi i Ballkanit njofton se është kompletuar stafi teknik, i cili ka marrë përsipër drejtimin e skuadrës drejt objektivave që kanë.

FC Ballkani kompleton stafin teknik, këta janë pjesëtarët që trajneri Ilir Daja do t’i ketë në krah

Pasi u emërua në krye të stolit Ilir Daja, klubi ka prezantuar pjesëtarët e tjerë të stafit që kryetrajneri do të ketë në krah.

Ndihmësit e trajnerit Ilir Daja do të jenë Artim Pollozhani dhe Edon Gashi teksa Alban Shala do të mbajë pozicionin e trajnerit kondicional. Portierët do të përgatiten nga trajneri Labinot Qosa.


Klubi i Ballkanit i ka uruar stafit teknik punë të mbarë dhe të suksesshme.

Kryetrajner: Ilir Daja;
Ndihmës Trajner: Artim Pollozhani;
Ndihmës Trajner: Edon Gashi;
Trajner Kondicional: Alban Shala;
Trajner i portierave: Labinot Qosa.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës