Çlirim Gashi
13.03.2019, 15:50

FC Ballkani këtë të shtunë përballet me KF Llapin

Të shtunën, klubi i qytetit, FC Ballkani përballet me KF Llapin (Podujevë), ku do të zhvillohet ndeshja në kuadër të Ipko Superliga e Kosovës java e 23-të.

Ndeshja futbollistike do të zhvillohet të shtunën më 16 mars 2019, në mes FC Ballkani dhe KF Llapit, e cila zhvillohet në ora 14:00, tek stadiumi i Podujevës “Zahir Pajaziti”.

Kjo ndeshje do të jetë ndeshje e organizuar në kuadër të Ipko Superliga e Kosovës të javës 23-të.

Data: Të Shtunën 16.03.2019
Ora: 14:00
Ekipet: FC Ballkani vs. KF Llapi (Podujevë)
Vendi: Stadiumi “Zahir Pajaziti”
Qyteti: Podujevë

LEXO PO ASHTU:  PSG do të kërkojë 222 milion për Neymarin