FC Ballkani do të bëjë menaxhimin,shfrytëzimin dhe mirëmbajtjen e stadiumit

Sot në ambientet e komunës së Therandës,u nënshkrua marrëveshja për shfrytëzim dhe menaxhim me stadiumin e qytetit të komunës sonë,nga FC Ballkani.

FC Ballkani do të bëjë menaxhimin,shfrytëzimin dhe mirëmbajtjen e stadiumit

Marrëveshja u nënshkrua nga kryetari i komunës, z.Bali Muharremaj dhe presidenti i FC Ballkani, z.Arsim Kabashi.

FC Ballkani do të bëjë menaxhimin,shfrytëzimin dhe mirëmbajtjen e stadiumit për dhjetë vitet e ardhëshme.


FC Ballkani dëshiron të falenderoj të gjithë ata të cilët na besuan ,duke filluar nga kryetari i komunës,z.Bali Muharremaj.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës