EURO2020, sot supersfida Gjermani-Francë

EURO2020, sot supersfida Gjermani-Francë
Çlirim Gashi

15.06.2021 / Sport

Kampionati Evropian i futbollit Euro 2020 vazhdon sot me dy ndeshjet e para të Grupit F.

Nga ora 18:00 në “Puskás Aréna” në Budapest do të takohen Hungaria dhe Portugalia.

Sfida kryesore zhvillohet në “Allianz Arena” në Munich ku përplasen kombëtaret favorite për titullin e evropianit, Franca dhe Gjermania.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit