Euro 2020, Belgika – Finlanda, formacionet zyrtare

Euro 2020, Belgika – Finlanda, formacionet zyrtare
Fisnik Sadiku

21.06.2021 / Sport


Finlanda dhe Belgjika do të ballafaqohen sonte në ndeshjen e fundit të Grupit B, në Kampionatin Evropian të futbollit Euro 2020.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet. 

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit