EURO 2020, Anglia e mposht Kroacinë

EURO 2020, Anglia e mposht Kroacinë
Çlirim Gashi

13.06.2021 / Sport

Në një ndeshje ku ka pasur iniciativën, dominimin dhe rastet, Anglia e ka mposhtur Kroacinë.

Ndeshja e zhvilluar sot në kuadër të Euro 2020 ka përfunduar me rezultat 1-0.

Ka qenë Raheem Sterling ai që në minutën e 57 e ka shënuar golin.

Ndeshja tjetër e grupit Çeki-Skoci, do të zhvillohet nesër.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit