Edhe Real Madrid në bisedime me PSG për Neymar

Edhe Real Madrid në bisedime me PSG për Neymar

Ylli brazilian tash e sa kohë kërkon largimin e tij nga klubi francez, Paris Saint-Germain, por siç duket klubi ende nuk ka marrur ndonjë ofertë zyrtare.

Real Madrid është në bisedime me Paris Saint-Germain për nënshkrimin e Neymar, sipas Sky Sports.

Ish-sulmuesi i Barcelonës raportohet se u ka thënë punëdhënësve të tij aktual se dëshiron të largohet, por klubi Ligue 1 nuk ka marrë asnjë ofertë zyrtare deri më tani.

Nënkryetari i Barcelonës ka përjashtuar më parë një veprim për yllin brazilian dhe Real Madrid tani mund të heqë dorë nga 27-vjeçari pasi solli tashmë Eden Hazard nga Chelsea këtë verë.

RAPORTO