Bizneset Vende Pune Ofertat

Eden Hazard thotë se ai është një lider për Chelsean pas fitores së EFL Cup kundër Tottenham

Eden Hazard thotë se ai është një lider për Chelsean pas fitores së EFL Cup kundër Tottenham

25.01.2019 Sport

Eden Hazard beson se është një lider për Chelsean në fitoren e Kupës Carabao të Tottenhamit, pasi Maurizio Sarri i besoi aftësinë e tij për të luajtur një rol të tillë për ekipin.

Sarri tha se Hazard nuk ishte “një udhëheqës” përpara ndeshjes, duke sugjeruar se ai është më shumë një individ pas fitorës kundër Arsenal 2-0 në Premier Ligë.

Përgjigja e Hazard ishte për të shënuar fitore kundër Tottenhamit, me rezultat 2-1 duke i detyruar ndëshkimet, kurse Chelsea fitoi ndeshjen 4-2 për të vendosur një finale me Manchester City.

Sarri veçoi yllin e Belgjikës duke e lavdëruar pas ndeshjes, duke e përshkruar shfaqjen e tij si “të mrekullueshme”.

I pyetur nëse Chelsea i’a ka dorëzuar llojin e performancës Hazardit, trajneri i tij i ri do të ishte i lumtur me të, Hazard tha: “Unë shpresoj kështu”.

“Në takimin që kishim para ndeshjes, biseduam për të kaluar në finale. Tani jemi në finale kështu që ne jemi të lumtur”.

“Detyra ime në fushë është të bëj atë që mund të bëj, sot kam bërë kështu që jam i lumtur, gjithmonë them se në fushë unë jam një lider”, shtoi Eden Hazard.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë