E konfirmon Ballkani: Mevlan Zeka përfundon operimin me sukses, mungon 6 javë

E konfirmon Ballkani: Mevlan Zeka përfundon operimin me sukses, mungon 6 javë
Çlirim Gashi

12.05.2021 / Sport

Gjatë ndeshjes Ballkani-Arbëria, ylli i skuadrës suharekase, Mevlan Zeka u lëndua.

Mevlan Zeka në paraditen e së mërkurës i është nënshtruar një operimi..

Klubi suharekas me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook kanë njoftuar se operimi i Mevlanit ka shkuar mirë dhe pritet të rikthehet pas gjashtë javësh.

“Mevlan Zeka ka përfunduar me sukses operimin ne krahun e majtë , lendimin e pësoj gjatë ndeshjes me KF Arbërinë ku doli lëndim serioz”, shkruhet në njoftimin e klubit.

“Pritet të rikthehet mbas 6jave në fushën e gjelbërt”, thuhet tutje në njoftimin e Ballkanit.

RAPORTO