Dybala duhet të vendosë: Juventus ose Real Madrid

Paulo Dybala po peshon opsionet e tij pasi ai duhet të zgjedhë nëse do të bëhet një legjendë e Juventusit ose do të drejtojë Real Madridin.

Argjentinasi ka qenë i lidhur me Manchester Unitedin, Chelsean dhe Barcelonën, por Madridi është në frontin e radhës.

Sipas Tuttosport, e ardhmja afatgjatë e Dybala do të vendoset në javët e ardhshme.

Ndërsa Juventusi shpreson të mbajë Dybalan ende në skuadër, Madridi i ofroi atij mundësinë për të marrë përsipër skuadrën e tyre në fund të sezonit.

RAPORTO