Donnarumma në La Liga

15.12.2018

Atletico Madrid është duke u bërë gati që ta largojë portierin slloven Jan Oblak, kurse Diego Simeone e ka gjetur shumë shpejt zëvendësuesin e portierit slloven. Diego Simeone e identifikoi zëvendësuesin e Jan Oblak,ai është portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma. Gianluigi Donnarumma është vetëm 19 vjeç, dhe jo pak herë është lidhur me një largim […]

Donnarumma në La Liga Foto: Ilustrim

Atletico Madrid është duke u bërë gati që ta largojë portierin slloven Jan Oblak, kurse Diego Simeone e ka gjetur shumë shpejt zëvendësuesin e portierit slloven.

Diego Simeone e identifikoi zëvendësuesin e Jan Oblak,ai është portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma.

Gianluigi Donnarumma është vetëm 19 vjeç, dhe jo pak herë është lidhur me një largim nga Milani.