Dardanët besojnë në fitore

20.11.2018

Ndeshja e sotme mendohet se Dardanët do të jenë favorit sepse është para publikut fantastik të saj. Kosova ka formë më të mirë të lojës, por përvoja është në anën e Azerbajxhanit. Kosova nga ora 20:45 në stadiumin Fadil Vokrri pret Azerbajxhanin, për të zhvilluar ndeshjen e fundit në ‘Grupin 3’ në Ligën D. Në […]

Dardanët besojnë në fitore Foto: Ilustrim

Ndeshja e sotme mendohet se Dardanët do të jenë favorit sepse është para publikut fantastik të saj.

Kosova ka formë më të mirë të lojës, por përvoja është në anën e Azerbajxhanit.

Kosova nga ora 20:45 në stadiumin Fadil Vokrri pret Azerbajxhanin, për të zhvilluar ndeshjen e fundit në ‘Grupin 3’ në Ligën D.

Në këtë ndeshje të sotme, Dardanëve ju mjafton vetëm një pikë për ta siguruar vendin e parë në grup.

Vendi i parë i siguron Dardanëve ‘Play Offin’ në Ligën e Kombeve, dhe promovimin në Ligën C.