Cristiano Ronaldo vendosi që ta shesë vilën luksoze në Manchester United

  • 22.12.2018
Cristiano Ronaldo vendosi që ta shesë vilën luksoze në Manchester United

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo vendosi që vilën që e posedon në Manchester United, ta shesë pas 12 vitesh në pronësi të tij.

Cristiano Ronaldo thuhet se tifozëve të Manchester United ja bëri me dije se ai përfundimisht nuk do të kthehet në një të ardhme në ish klubin e tij, ku dhe fitoi famën.


Portugezi këtë vilë e nxori në shitje në 2009, por më vonë ai e dha me qira për 7500 euro në muaj, por tani portugezi ka vendosur që ta shesë, vlera e kësaj vile kap shifrën e 4.5 milionë eurove.

Disa herë ai e ka treguar edhe në Instagram vilën luksoze, ku shfaqet së bashku me Georginen dhe fëmijët. Nuk është hera e parë që sulmuesi i Juventusit kërkon ta shesë këtë vilë. Prona është blerë në vitin 2006, sa Ronaldo ishte pjesë e Manchester United.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë