Chelsea po e mendon rikthimin e Hazardit

Chelsea po menon të rikthejë në klub ish-yllin e tyre, belgin, Eden Hazard.

22.10.2021 / Sport

Chelsea po e mendon rikthimin e Hazardit
Foto: Ilustrim

Eden Hazard nuk po mund të shfaq potencialin e tij te Real Madrid pasiqë atë po e përcjellin probleme të shumta me lëndime, dhe thuhet se mund të largohet në fund të edicionit.

Sipas ‘El Nacional’, Chelsea është e gatshme ta rikthejë në ekip Hazardin.


“The Blues” kanë besim se belgu mund të rigjejë sërish formën e tij më të mirë në “Stamford Bridge” andaj do të tentojnë transferimin e tij verën e ardhshme.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *