Bizneset Vende Pune Ofertat

Chelsea i kujdesshëm ndaj Icardi

Chelsea i kujdesshëm ndaj Icardi

28.11.2018 Sport

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Ish-sulmuesi i Blues thotë se klubi nuk duhet të presë një kthim të menjëhershëm nëse ata nënshkruajnë sulmuesin në janar.

Chelsea duhet të jetë i kujdesshëm kur merret parasysh një ofertë për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, sipas Jimmy Floyd Hasselbaink.

Icardi është zhvilluar në një nga sulmuesit më të qëndrueshëm të Serie A në vitet e fundit, duke shënuar së paku 20 gola në tre nga katër sezonet e mëparshme.

25-vjeçari ka mbajtur atë formën edhe në këtë sezonë, duke shënuar 10 gola në 14 paraqitje deri më tani.

“Giroud bën lojtarë të tjerë përreth tij më mirë kur ai luan”, shtoi ai. “Ai është shumë altruist. A ka nevojë për të shënuar më shumë gola? Po, është e rëndësishme për një sulmues për të shënuar dhe për shkak se kjo do ta ndihmojë atë të luajë më shumë lojëra, por ai ka cilësi të tjera.
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Lami Palace Gastronomi Rr. Brigada 123, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë