Bizneset Vende Pune Ofertat

Champions League: Liverpool kundër Bayern Munich, Man Utd kundër Paris St-Germain

Champions League: Liverpool kundër Bayern Munich, Man Utd kundër Paris St-Germain

20.12.2018 Sport

Liverpool do të ndeshet me gjigantët gjermanë Bayern Munich në Ligën e Kampionëve 16 të fundit, ndërsa Manchester United do të ndeshet me Paris St-Germain.

Kampionët e Premier Ligës Manchester City dhe Tottenham gjithashtu përballen me anë të Bundesligës, me skuadrat gjermane Schalke dhe Spurs.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 12-13 dhe 19-20 shkurt, me ndeshjet e kthimit më 5-6 dhe 12-13 mars. Fituesit e grupit do të jenë larg nga shtëpia në ndeshjet e para.

Ndeshjet tjera do të zhvillohen Real Madrid do të përballet me Ajaxin holandez, të cilët kanë arritur në fazat e eliminimit për herë të parë që nga 2005-06, ndërsa kampionët e Serie A Juventus përballen me fituesit e Europa League Atletico Madrid.

Kampionët spanjollë Barcelona ndeshen me Francën Lyon, ndërsa klubi italian Roma përballet me kampionët portugezë Porto.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë