Bologna 1-1 Roma: Notat e futbollistëve

  • 31.03.2018
Bologna 1-1 Roma: Notat e futbollistëve

Skuadra e Eusebio Di Francescos e pa vetën në disavantazh në minutën e 17-të kur për vendasit shënoi mesfushori Pulgar.

Ndërkohë për Romën golin e barazimit e gjeti sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko.


Nota më e lartë te Giallorosët i takoi mbrojtësit ballkanas Aleksander Kolarov 7.9.

Paraqitje mjaftë të mirë pati edhe Diego Perotti 7.4 dhe Edin Dzeko që mori notë 7.2.

Te Bologna nota më e lartë shkoi për golashënuesin Pulgar 7.5.

E me ndeshje të mirë u dallua edhe Di Francesco 7.0 dhe Santurro 7.1. /Telegrafi/

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë