Bizneset Vende Pune Ofertat

Boateng paralajmëron për rivalët e tij të rinj të Gjermanisë

Boateng paralajmëron për rivalët e tij të rinj të Gjermanisë

21.11.2018 Sport

Mbrojtësi i Bayern Munich ka këmbëngulur që ai të kthehet për vendin e tij pasi i ka parë ata të larguar nga grupi i Ligës së Kombeve.

Jerome Boateng dëshiron vendin e tij në ekipin e Gjermanisë – dhe i ka paralajmëruar rivalët e tij të rinj se ai nuk ka dalë në pension nga futbolli ndërkombëtar.

Trajneri i kombëtares Joachim Low rrëzoi 30-vjeçarin e Bayern Munich nga skuadra e tij për dy ndeshjet finale të Ligës së UEFA-s me Holandën dhe Francën në favor të opsioneve më të reja.

Kjo çoi në ish Lothar Matthaus të Bayernit, duke pranuar se ai kishte frikë se karriera e Boateng në Gjermani ishte e gjatë.

Por Gjermania u largua nga Liga A pa fituar një ndeshje dhe Boateng paralajmëroi: “Cilësia mbizotëron.”

Boateng tha “Unë nuk kam dalë në pension.”

Dhe ai shtoi: “Lojtarët e rinj duhet të marrin kohën e tyre, madje edhe në pozitën time, por në fund kualiteti mbizotëron”.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë