Bisedimet në mes Wengerit dhe Real Madrid

19.11.2018

Charles Villeneuve pretendon se francezi u takua me Blancos ndërsa ishte ende në krye të Gunners dhe beson se ai ende ka shumë për të ofruar. Arsene Wenger ka zhvilluar bisedime me Real Madridin, ndërsa është ende në krye të Arsenalit, thotë ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ndërsa francezi tani është duke u informuar […]

Bisedimet në mes Wengerit dhe Real Madrid Foto: Ilustrim

Charles Villeneuve pretendon se francezi u takua me Blancos ndërsa ishte ende në krye të Gunners dhe beson se ai ende ka shumë për të ofruar.

Arsene Wenger ka zhvilluar bisedime me Real Madridin, ndërsa është ende në krye të Arsenalit, thotë ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ndërsa francezi tani është duke u informuar për një rol në atdheun e tij.

Një njeri që kaloi 22 vjet në krye të Gunners nuk ka bërë ndonjë sekret të faktit se ai ishte në shënjestër nga gjigantët e La Ligës gjatë sundimit të tij në veri të Londrës.

Tani është zbuluar se ai shkoi aq larg sa mbajti bisedime me Madridin pasi ata u përpoqën ta joshnin atë përsëri nga Premierliga.