Bisedimet në mes Wengerit dhe Real Madrid

  • 19.11.2018
Bisedimet në mes Wengerit dhe Real Madrid

Charles Villeneuve pretendon se francezi u takua me Blancos ndërsa ishte ende në krye të Gunners dhe beson se ai ende ka shumë për të ofruar.

Arsene Wenger ka zhvilluar bisedime me Real Madridin, ndërsa është ende në krye të Arsenalit, thotë ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ndërsa francezi tani është duke u informuar për një rol në atdheun e tij.


Një njeri që kaloi 22 vjet në krye të Gunners nuk ka bërë ndonjë sekret të faktit se ai ishte në shënjestër nga gjigantët e La Ligës gjatë sundimit të tij në veri të Londrës.

Tani është zbuluar se ai shkoi aq larg sa mbajti bisedime me Madridin pasi ata u përpoqën ta joshnin atë përsëri nga Premierliga.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë