Bavarezët Bayern Munich në gjuhën shqipe falënderon Kosovën për përkrahjen në vitin 2019

Bayern Munchen ka falënderuar tifozët për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë vitit 2019.

Skuadra bavareze këtë falënderim e ka bërë edhe në gjuhën shqipe dhe me flamurin e Kosovës.

“Faleminderit” shkruan në faqen zyrtare të skuadrës më të madhe gjermane.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.