Bayern Munich fiton garën për të nënshkruar me Ramsey

  • 15.11.2018
Bayern Munich fiton garën për të nënshkruar me Ramsey

Sipas agjentit, mesfushori i Arsenalit Aaron Ramsey mund të jetë në rrugën e tij për në Allianz Arena verën e ardhshme, pasi Bayern Munich kanë zhvilluar biseda të suksesshme me përfaqësuesit e yllit të Uellsit.

27-vjeçari do të jetë në dispozicion në një transferim të lirë në fund të fushatës aktuale pas skadimit të kontratës së tij të tanishme në Arsenal dhe ishte lidhur me një lëvizje ndaj rivalëve të Premier League Liverpool dhe Chelsea.


Megjithatë, tani duket sikur Bayern do të sigurojë shërbimet e tij, me Ramsey tani pritet të nënshkruajë një marrëveshje afatgjatë me klubin i cili do të hyjë në fuqi në fillim të sezonit të ardhshëm.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë